Zagraniczne wakacje w… Bukowinie Tatrzańskiej

W tym roku wakacje w polskich górach mogą okazać się niesamowitą podróżą do… odległych krajów Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Europy. Przez dwa miesiące kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej zmieniać będzie swoje oblicza i zapraszać gości do odkrywania zwyczajów, kuchni i muzyki z różnych zakątków świata.
Co tydzień goście bukowiańskiego kompleksu będą mogli poznawać kulturę innego regionu świata. A to wszystko z ramach „Międzynarodowych wakacji”, które trwać będą w BUKOVINA Terma Hotel Spa od dziś (12 lipca) aż do 5 września. W atmosferę danego kraju wprowadzą turystów zarówno imprezy tematyczne w Termie i Hotelu BUKOVINA, tradycyjne dania w menu hotelowych restauracji oraz zabiegi w bukowiańskim centrum spa. Dla dzieci i młodzieży właściciele kompleksu przygotowali także gry i zabawy, w które bawią się ich rówieśnicy w najbardziej odległych zakątkach naszego globu.

Okazuje się, że wcale nie trzeba podróżować przez tysiące kilometrów, by poczuć klimat najdalszych czy najciekawszych kulturowo miejsc – mówi Adam Mazurkiewicz, dyrektor Hotelu BUKOVINA – Można to zrobić u nas, w polskich górach.hexacopter, lotnicze, bukowina tatrzanska, bukovina termy,

W kolejnych tygodniach goście, którzy odwiedzą Bukowinę Tatrzańską będą mieli okazję przenieść się do Francji, Grecji, Włoch, Chin i Japonii, USA, Hiszpanii i krajów Afryki. W programie nie mogło zabraknąć także ojczystego akcentu – jeden z tygodni poświęcony zostanie kulturze polskiej.

To doskonała okazja, by połączyć to co w Tatrach najlepsze: piękne widoki, liczne atrakcje i góralską gościnność z atmosferą egzotycznych wakacji – dodaje Adam Mazurkiewicz.

PROGRAM „MIĘDZYNARODOWYCH WAKACJI”:

12 – 18 VII – „Viva la France”

Tydzień francuski

19 – 25 VII – „Śladami Greka Zorby”

Tydzień grecki

 26 VII – 01 VIII – „Rzymskie wakacje”

Tydzień włoski

02 – 08 VIII – „W ogrodach Zen”

Tydzień orientalny

09 – 15 VIII – „Amerykanie i Górale”

Tydzień amerykańsko-góralski

16 – 22 VIII – „Witaj Zosieńko”

Tydzień polski

23 – 29 VIII – „Gorące Flamenco”

Tydzień hiszpański

 29 VIII – 05 IX – „Pożegnanie z Afryką”

Tydzień afrykański

image001

Więcej na: www.hotelbukovina.pl

Kalendarz imprez « »