Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Górski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy “grać” będzie w wybranych schroniskach. Przez cały weekend będą tam otwarte orkiestrowe sklepiki, z których dochód trafi w całości na konto WOŚP, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki.

Również Tatrzański Park Narodowy po raz kolejny włączył się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – na Allegro ruszyły już aukcje na rzecz fundacji Jurka Owsiaka, na których znaleźć można vouchery na wycieczki po Tatrach z przewodnikami, koszulki, fotografie i wydawnictwa.

Schroniska biorące udział w IX Finale Karpackim: w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, na Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Łabowskiej, Hali Miziowej, KalatÓwkach, Krawcowym Wierchu, Kudlaczach, Luboniu Wielkim, Maciejowej, Markowych Szczawinach, nad Morskim Okiem, na Ornaku, Polanie Chocholowskiej, Przegibku, Przyslopie, Rycerzowej, Starych Wierchach, Stozku, pod Trzema Koronami, na Turbaczu, Wielkiej Raczy, nad Wierchomlą, a także Chata w Łupkowie, Chatka Skalanka, Cyrla, Gorczańska Chata i schronisko na Głodówce.

Kalendarz imprez « »