Wejdź na Termy bez kolejki!

Kolejki w Tatrach to nie nowość – mamy kolejkę na Kasprowy i na Gubałówkę. Jednak nie wszystkie kolejki przybliżają nas szybciej do celu. W związku z tym, BUKOVINA Terma Hotel Spa daje swoim klientom możliwość wejścia na kompleks term poza kolejką. To jednak nie wszystkie udogodnienia, które czekają na VIP-ów.

Pakiet VIP-a

Wybierając wejściówkę VIP na bukowińskie termy, nie tylko omija ciebie kolejka, ale dostajesz w prezencie szafkę, w której będziesz miał do dyspozycji ręcznik, szlafrok oraz butelkę wody mineralnej 0,5l. Dzięki temu, możesz przybyć na termy prosto ze stoku lub z wycieczki górskiej i nie musisz pamiętać o specjalnych basenowych akcesoriach. Jeśli zapomniałeś stroju kąpielowego, to również nie musisz się martwić – w hotelowym lobby znajdziesz butik, którego asortyment zadowoli najbardziej wybrednego gościa (szczególnie Panie, które będą miały możliwość wybrać kostium wśród oferty najciekawszych marek).

Tężnia gratis!

Goście VIP mogą do woli korzystać z groty solnej z tężnią w „suchej części” bukowińskiej strefy Spa & Wellness, która świetnie inhaluje drogi oddechowe.

Termy

Nie można zapomnieć oczywiście o gwoździu programu, czyli jednym z największych europejskich aquaparków, wykorzystujących lecznicze właściwości wody geotermalnej. To tutaj znajdziesz jacuzzi, basen, kompleks wodny dla dzieci, bulgotnik i baseny „wypływające” na zewnątrz budynku. W porze letniej skorzystasz z dodatkowych basenów zewnętrznych i zjeżdżalni.

Pamiętaj liczba miejsc VIP jest ograniczona! Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj.

Kalendarz imprez « »