Walentynkowy relaks w BUKOVINA Terma Hotel Spa

Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej drugiej połówki? Może Romantyczny wyjazd w Tatry? Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa przygotował na 14. lutego specjalną ofertę. Najpierw relaks w basenach termalnych, potem zabiegi spa, a wieczorem kolacja przy świecach – takie atrakcje dla dwojga czekają na gości w Bukowinie Tatrzańskiej.

Goście, którzy odwiedzą 14 lutego kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa do wyboru będą mieć kilka pakietów walentynkowych atrakcji. Oczywiście dla dwojga!

Na wielbicieli gorących kąpieli w wodach termalnych czekają dwie oferty. Pierwsza z nich „Serca Dwa” zawiera 2,5-godzinną kąpiel w basenach oraz wejście do świata saun. Druga „Miód w serce” to 2,5-godzinny pobyt w Termie Bukovina zwieńczony słodkim zabiegiem spa Miodu kropelka. W ramach obydwu pakietów na zakończenie wieczoru zakochanych zapraszamy na romantyczną kolację przy świecach w regionalnej karczmie Zbójecki Łygotnik. Na tę okazję serwowane będzie wino musujące i specjalne menu.

Druga propozycja przygotowana została dla par spragnionych wspólnego relaksu w Spa. Bukowiańskie centrum Spa & Wellness proponuje pobudzające zmysły rytuały dla par we wspólnym gabinecie. Do wyboru jest rozgrzewający słodki masaż Miodu Kropelka, albo Kokosowa sonata dla Niej i Kamienne Basy dla Niego.

– Zmysłowy masaż to idealne urozmaicenie walentynkowego wieczoru. Dzięki uwodzicielskim olejkom zapachowym wprowadza zakochanych w wyjątkowy nastrój – twierdzi Marcelina Bazydło, menager Spa Bukovina. Po zabiegach zakochani spędzą romantyczny wieczór przy kolacji w restauracji „Morskie Oko”.

– Menu walentynkowe zarówno w restauracji, jak i karczmie będzie zawierać potrawy bogate w afrodyzjaki. Zaliczamy do nich przede wszystkim ryby i owoce morza, a także aromatyczne przyprawy np. imbir – mówi Sylwester Lis, szef kuchni BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Na deser oczywiście słodkości: torcik czekoladowy z sosem z truskawek i lodami jeżynowymi lub pana cotta z sosem jeżynowym i sorbetem z grapefruita.

Liczba miejsc w ramach pakietów walentynkowych jest ograniczona. Rezerwacji można dokonywać pod numerem tel.: (1820 20 070 oraz e-mailem: recepcja@termabukovina.pl.

Cennik pakietów dostępny jest na stronie www.bukovina.pl.

Kalendarz imprez « »