Szczęśliwi na basenie czasu nie liczą – nowa oferta cenowa w Termach BUKOVINA

Pobyt na basenach termalnych ma przede wszystkim wiązać się z relaksem i świetną zabawą. Dlatego, żeby goście BUKOVINY nie musieli się martwić o upływający czas, Terma BUKOVINA wprowadziła nową ofertę cenową. Teraz goście obiektu mogą zdecydować czy preferują płacić za każdą minutę spędzoną na basenach czy wybierają atrakcyjny cenowo całodniowy karnet. W rozliczaniu minutowym 60 sekund wodnego szaleństwa na Termach BUKOVINA kosztuje tylko 30 groszy.

O zaletach basenów termalnych nikogo nie trzeba przekonywać. Znali je już starożytni Rzymianie, którzy jako pierwsi zaczęli termy budować i wykorzystywać gorące wody. Obecnie, tysiące lat później, dla wielu z nas najprzyjemniejsze chwile odpoczynku to właśnie te spędzone na basenach termalnych. Termy BUKOVINA, aby uczynić ten czas jeszcze przyjemniejszym, i aby goście mogli skupić się przede wszystkim na relaksie oraz dobrej zabawie, wprowadziły nową ofertę cenową.

Teraz każdy, kto kupuje bilet na Termy może zdecydować czy interesuje go wejście na cały dzień czy preferuje rozliczanie minutowe. W przypadku tego pierwszego rozwiązania całodniowy bilet na kompleks to wydatek 59 zł dla osoby dorosłej i tylko 36 zł dla dzieci. Jeżeli zdecydujemy się na rozliczanie minutowe, to pierwsze 30 minut kąpieli w Termach BUKOVINA kosztuje 15 zł, a każda następna minuta 30 groszy. Nowy cennik obowiązuje do 20 grudnia 2013. Bilety do nabycia w kasie Termy BUKOVINA oraz na stronie www.termabukowina.pl.

Kompleks BUKOVINA Terma Hotel SPA

BUKOVINA Terma Hotel SPA to ekskluzywny kompleks w Tatrach, położony w pięknej scenerii polskich gór tuż przy największych w Polsce termach z 20 basenami. Idealne miejsce do całorocznego wypoczynku, w którym każdy znajdzie moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W nowoczesnym obiekcie znajduje się centrum SPA z 16 gabinetami zabiegowymi oraz z kompleksem saun i jacuzzi. Rozrywki dostarcza Bukovina Club Bar z przepięknym widokiem, Active Bar oraz Jazz Club. W hotelowej restauracji Morskie Oko i regionalnej Karczmie Zbójeckiej Łygotnik goście mogą spróbować wyjątkowej, kuchni fusion, serwowanej przez najlepszych kucharzy. BUKOVINA Terma Hotel SPA  to również, spełniające najwyższe standardy, europejskie centrum kongresowe.

Więcej informacji na www.bukovina.pl


Kalendarz imprez « »