Oświadczyny nad Morskim Okiem w gminie Bukowina

Kilka dni temu, nad Morskim Okiem – najpiękniejszym tatrzańskim stawem położonym w gminie Bukowina Tatrzańska, doszło do nietypowego wydarzenia. Wśród pięknych, zimowych krajobrazów, zaręczyła się para z ukraińskiej Odessy. Nie jest to jednak jedyne miejsce w Tatrach, w którym zakochani wyznają sobie miłość po grób – parę miesięcy wcześniej inna para wybrała na tę okazję swój ulubiony szlak – Orlą Perć.

Najlepsze na zaręczyny

Ciężko stwierdzić, które miejsce w Polskich Tatrach najbardziej nadaje się na oświadczyny. Przeglądając opinie internautów dojść jednak można do wniosku, że najlepiej wybrać miejsce, szlak, szczyt lub dolinę, do której mamy wspólny sentyment. No chyba, że sentyment do miejsca zrodzić ma się dopiero po oświadczynach.

Oprawa

Obok wyboru miejsca godnego zaręczyn, warto zadbać o oprawę godną naszej przyszłej żony. Do szczegółów, które nie powinny umknąć naszej uwadze, zaliczyć trzeba przede wszystkim zakwaterowanie, posiłek i dodatkowe atrakcje, takie jak np. kąpiel w krystalicznych wodach termalnych. Ukochani na pewno będą zadowoleni z wyboru BUKOVINA Hotel Terma Spa, gdzie znajdą nie tylko luksusowe i komfortowe pokoje, ale także świetną kuchnię i możliwość wylegiwania się w jacuzzi.

Kalendarz imprez « »