Nieznośna lekkość butów - zimowe obuwie dla najbardziej potrzebujących

W tym roku już po raz siódmy na Podhalu organizowana jest akcja „Stop bosym stopom”, która ma pomóc najbiedniejszym dzieciom przetrwać zimę w ciepłych butach. Jak co roku, fundusze na zakup obuwia są pozyskiwane głównie ze sprzedaży Kalendarza Dżentelmeni oraz płyty z muzyką w wykonaniu znanych, polskich artystów. Nie bez znaczenia jest również pomoc partnera akcji - kompleksu BUKOVINA Hotel Terma Spa. W tym roku, dżentelmeni wraz z BUKOVINĄ wsparli dodatkowo podopiecznych fundacji Rak’n’Roll.

Trochę cięższe, ale ciepłe i wytrzymałe

Odpowiednio dobrane, zimowe buty, pomagają dzieciom cieszyć się urokami zimy i dobrym zdrowiem. W tym roku, zimowe obuwie dla trzydzieściorga dzieci w wieku od 4 do 19 lat, otrzymało Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem. Trafią one do najbardziej potrzebujących dzieci z domu dziecka.

Twarzowo i śpiewająco

W sprzedaży jest już kalendarz ścienny na 2013 rok, w którym znajdziemy zdjęcia wykonane przez znakomitego fotografa Jacka Porembę. Nową edycję kalendarza zdobią twarze dwunastu znanych polskich artystów, między innymi Piotra Adamczyka i Pawła Małaszyńskiego,. Kalendarz Dżentelmeni jest również dostępny z płytą zawierającą covery znanych polskich utworów z lat 70., w aranżacjach znanego jazzmana Michała Przytuły.

Kalendarz imprez « »