Najpopularniejszej polskiej trenerce spodobało się w Tatrach!

Znają ją chyba już wszystkie Polki i Polacy. Swoim entuzjazmem zaraża każdego. Dba nie tylko o piękne ciała i kondycję kobiet, ale przede wszystkim o ich dobre samopoczucie. Na swoim fanpage’u publikuje spontaniczne posty, zagrzewające wszystkich do walki ze zbędnymi kaloriami. Ostatni tydzień spędziła w Bukowinie Tatrzańskiej w kompleksie BUKOVINA Terma Hotel Spa i jak sama pisze – tak bardzo się jej podoba, że chyba zostanie tu na dobre.

Z Rio de Jaineiro do Bukowiny

Przed przyjazdem w Tatry, Ewa Chodakowska służbowo przebywała w Brazylii. Kiedy dotarła do Bukowiny, podzieliła się ze swoimi fanami następującą informacją:

„Diametralna zmiana klimatu :) Różnica temperatur 35stopni .. Tym razem szok trening idzie w parze z szokiem termicznym :) Bukowina!!! Czas start!!! :)))”

chodakowskaewa

Tydzień Metamorfoz

W BUKOVINA Terma Hotel Spa Pani Ewa prowadziła już po raz drugi Tydzień Metamorfoz. Zdjęcia uśmiechniętych uczestniczek, które znaleźć można na fanpage’u trenerki, wskazują na to, że wiosna w Tatry już zawitała.

Wygłupy w śniegu

Mimo, iż śnieg nieźle zasypał Bukowinę, a mróz nie dawał za wygraną, Pani Ewa wrzuciła na swoje konto na YouTubie nowe filmy treningowe dla tych, którzy śledzą ją na social media i chcą zdążyć z metamorfozą przed stopnieniem ostatnich śniegów. Na tym samym kanale można również znaleźć wygłupy znanej trenerki i jej ukochanego, przed wejściem do BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Kalendarz imprez « »