Kogo spotkaliśmy w weekend w Bukowinie Tatrzańskiej?

Jedyny w Polsce pokaz mody folk na wodnym wybiegu. Gwiazdy, projektanci, styliści a nawet najlepsi polscy skoczkowie narciarscy w świetnie skrojonych strojach! Miss z Indii oraz polska Angelina Joli... Pokazy mody i wiele innych atrakcji. A to wszystko w ramach wydarzenia BUKOVINA Fashion Space Polki Folki IV, które miało miejsce w ten weekend w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Skoczkowie w muszkach

W pierwszy dzień wydarzenia, w hotelu kompleksu Bukovina spotkać było można naszych skoczków: Macieja Kota, Kamila Stocha, Dawida Kubackiego oraz Krzysztofa Miętusa w muszkach projektu Bowstyle. Trzeba przyznać, że chłopacy zaprezentowali się świetnie i miło było ich zobaczyć w stroju innym, niż kombinezon i kask.

Miss Indii

Piękna i zgrabna Miss Indii mieszka na co dzień w Holandii, więc nie przeraził jej chłód polskiej wiosny. Oto, co mówiła w wywiadzie dla BUKOVINA Terma Hotel Spa:

"BUKOVINA jest cudowna! Byłam w wielu hotelach na całym świecie i muszę przyznać, że u was jest kapitalnie. Jestem bardzo miło zaskoczona, wszystko jest o wysokim standardzie, obsługa bardzo miła, więc macie ode mnie wielkiego plusa. Ogromne! BUKOVINA jest tak „wklejona” w przepiękny krajobraz gór, że razem tworzy to harmonijną całość. Można patrzeć, podziwiać widoki godzinami. Już się zakochałam w tym miejscu."

Dudek i Celebryci

Na wydarzeniu pojawił się Jerzy Dudek z synem. Podczas wydarzeń nie zabrakło oczywiście znanych nam z mediów polskich sław, takich jak Linda Grandia, Aneta Larysa Knap, Agnieszka Orzechowska, Olivier Janiak, Tomasz Jacyków, Bartłomiej Jędrzejak i wiele innych znanych nazwisk.

Kalendarz imprez « »