Dzień Dziecka w BUKOVINA Terma Hotel Spa trwa przez cały weekend

Zapowiada się wyjątkowy weekend (1-2 czerwca) w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Z okazji Dnia Dziecka właściciele bukowiańskiego kompleksu przygotowali dla najmłodszych moc atrakcji. Przez dwa dni dzieci do lat 13. korzystać będą mogły z basenów Termy Bukovina przez 2,5 godziny za symboliczne 1 zł.

– Zapraszamy wszystkie dzieci, te mniejsze i te większe, do wspólnego świętowania Dnia Dziecka przez cały  weekend, 1 i 2 czerwca – mówi Piotr Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciela kompleksu w Bukowinie Tatrzańskiej.

W tych dniach wszystkie dzieci do lat 13. będą mogły korzystać przez 2,5 godziny z atrakcji zespołu basenów termalnych za jedyne 1 zł.

image001

Na najmłodszych Gości czekać będą też dodatkowe atrakcje. W programie znalazły się m.in.:  gry i zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów, bajkowe malowanie twarzy oraz aqua aerobik dla najmłodszych. Przez dwa dni świętowaniu towarzyszyć będą również widowiskowe pokazy strażackie. Niezapomniane emocje zapewnią również zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni oraz możliwość spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej. Nie zabraknie także tego, co dzieci lubią najbardziej: słodkiego poczęstunku.

Więcej informacji o Dniu Dziecka w BUKOVINA Terma Hotel Spa na: www.bukovina.pl oraz na profilu kompleksu na serwisie Facebook.

Kalendarz imprez « »