Dzieje się w Bukowinie Tatrzańskiej

Urokliwie miasto położone u podnóży majestatycznych gór. Na co dzień słynie z regionalnych specjałów, kolorowych strojów ludowych, domowej kuchni, uwielbienia góralskiej gwary oraz uzdrawiającej mocy wód. Nie brakuje tu jednak luksusu, nowoczesności i atrakcji na światowym poziomie. W Bukowinie Tatrzańskiej znajdziesz słynne w Europie, tradycyjne zawody kumoterek a z drugiej strony – imprezy w luksusowych basenach termalnych BUKOVINA. Bukowina Tatrzańska to miejscowość, w której nie będziesz się nudził!

Lokalny koloryt

W Bukowinie Tatrzańskiej każdego miesiąca odbywają się liczne wydarzenia kulturalne, często nawiązujące do lokalnej gwary i tradycji. W lutym mogliśmy podziwiać tutaj zmagania kumoterek i kolędników z różnych krajów, na słynnym już Góralskim Karnawale. Jednym z jego partnerów była BUKOVINA Terma Hotel SPA, gdzie, w ramach karnawału odbyło się Bukovina Polo Snow Masters 2013 czyli Międzynarodowy Turniej w Polo na śniegu.

Luksusowe atrakcje

Oprócz tradycyjnych atrakcji, w BUKOVINA Terma Hotel SPA skorzystać można z luksusów i obcować z niesamowitym designem, który również nawiązuje do  lokalnego kolorytu. To tutaj dosłownie zanurzysz się w lokalnym bogactwie – uzdrawiających wodach termalnych, idealnych zarówno dla dzieci, seniorów jak i osób aktywnych. BUKOVINA zaprasza również na niesamowite imprezy pod nazwą „Noc Basenów”.

Kalendarz imprez « »