BUKOVINAClub – elitarny pobyt w sercu Tatr

A może by tak wybrać się na niezwykle ekskluzywny urlop w Tatry? Jeśli chcesz aby Twój pobyt w BUKOVINA Terma Hotel Spa – klimatycznym hotelu położonym u podnóży Tatr, był jeszcze bardziej wyjątkowy, wybierz specjalną ofertę „Bukovina Club”. Dzięki niej skorzystasz z dodatkowych udogodnień i będziesz mógł cieszyć się odpoczynkiem na najwyższym poziomie.

Welcome drink i opieka Specjalisty ds. Kluczowych Klientów

Bookując nocleg w ofercie „Bukovina Club” lub w apartamencie, już na przywitanie otrzymasz specjalne udogodnienia – prywatną recepcję, umożliwiającą szybką rejestrację i rezerwację stolika w restauracji oraz „welcome drink”. Dodatkowo, nad wygodą Twojego pobytu czuwać będzie specjalista Bukoviny. Ale to nie wszystkie niespodzianki, które czekają na ciebie na miejscu.

Napoje all inclusive

Praktycznie przez cały czas pobytu w Bukovina Terma Hotel Spa, otrzymujesz dostęp do open baru, czyli możliwość wyboru darmowych drinków i napojów ze specjalnego menu Bukovina Club – zarówno w Bukovina Club Bar, w Active Barze, jak i w hotelowej Restauracji. Jeśli zgłodniejesz, przysługuje tobie dodatkowy posiłek w Restauracji, codzienny poczęstunek w pokoju oraz 10% zniżki na pozostałe usługi gastronomiczne w hotelu.

Na pełnym relaksie

Cały kompleks Bukovina przeznaczony jest dla osób, którzy cenią sobie piękno zewnętrzne i wewnętrze. Członkowie „Bukovina Club” mogą bezpłatnie korzystać nie tylko z dobrodziejstw podhalańskich wód geotermalnych ale również świata saun oraz groty solnej z tężnią. A jeśli przybywasz w Tatry po długiej podróży samochodem, nic tak nie ukoi cię, jak 30-minutowy masaż relaksacyjny w bukovińskim spa. Do wykorzystania otrzymujesz również 10% rabatu na pozostałe usługi do tego „zmysłowego centrum zdrowia".

 Aż nie chce się wracać do codzienności

Wszyscy goście Bukoviny niechętnie wracają do swoich obowiązków, chcąc nacieszyć się urokami gór jak najdłużej. Mimo, iż do działania i podejmowania codziennych wyzwań świetnie nastrajają zabiegi SPA i pobyt na termach, ciężko jest „wyrobić się” z tymi przyjemnościami do godziny 11:00. Dlatego każdy, kto korzysta z „Bukovina Club”, może nieodpłatnie przedłużyć pobyt w Bukovinie do godziny 13:00.

Kalendarz imprez « »