BUKOVINA wspiera Puchar Świata w Skokach Narciarskich

W dniach 10-12 stycznia z Zakopanem odbył się Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Impreza przyciągnęła nie tylko fanów narciarstwa, ale także mecenasów sportu. Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa z Bukowiny Tatrzańskiej po raz trzeci znalazł się w gronie sponsorów imprezy.

Wczoraj

Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem to jedno z największych sportowych wydarzeń rozgrywanych w Polsce. Po raz kolejny na Wielkiej Krokwi zmierzyli się najlepsi skoczkowie. Nie zabrakło światowej czołówki m.in. Austriaka Gregora Schlierenzauera, Norwegów Andersa Bardala i Andersa Jacobsena. W Zakopanem oglądać można było także skoki Polaków – w tym Kamila Stocha i Macieja Kota, którzy dobrze zaprezentowali się w niedawno zakończonym Turnieju Czterech Skoczni.

Sukces Stocha

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie skoków o Puchar Świata w Zakopanem. Na czele Norwegowie – pierwszy Anders Jacobsen, drugi – Anders Bardal. Maciej Kot zakończył konkurs na 5. pozycji.

Wsparcie Sponsorów

Co roku konkurs w Zakopanem cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród miłośników narciarstwa i gromadzi zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami tysiące kibiców. Wydarzenie przyciąga także mecenasów sportu. W gronie sponsorów po raz trzeci znalazło się Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne, właściciel kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa.

– Chętnie wspieramy inicjatywy sportowe, a szczególnie te, które odbywają się w naszej okolicy – mówi Krzysztof Kramarz, Dyrektor Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Puchar Świata to wydarzenie, które przyciąga na Podhale turystów z całego kraju, a także zza granicy, jest więc imprezą, która pozytywnie wpływa na rozwój całego regionu. Jak co roku trzymamy więc kciuki nie tylko za polskich skoczków, ale także za wszystkich organizatorów przedsięwzięcia.

Kalendarz imprez « »