BUKOVINA Terma Hotel Spa na Jubileuszowym 50. KFPP w Opolu

Za nami Jubileuszowy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. BUKOVINA Terma Hotel Spa była partnerem tego wydarzenia – partnerem nietypowym, bo dzięki ekipie bukowiańskiego kompleksu, festiwal przejdzie do historii jako najsłodszy Festiwal w Opolu.
Od 14 do 16 czerwca trwał Jubileuszowy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Trzy festiwalowe wieczory wypełnione były nie tylko muzyką i emocjami, ale również pysznymi słodkościami dostarczonymi przez partnera wydarzenia, BUKOVINA Terma Hotel Spa.

fot3 - Kopia

fot2

– Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak legendarnym przedsięwzięciu, jakim jest Festiwal w Opolu – mówi Sylwester Lis, Szef Kuchni Hotelu Bukovina. – Z pewnością tegoroczna edycja zapisze się w historii nie tylko jako jubileuszowa, ale także jako najsłodsza.

fot1 - Kopia

Na tę wyjątkową edycję opolskiego Festiwalu, cukiernicy z Hotelu Bukovina upiekli wspaniałe torty. Jeden z nich trafił na uroczystą galę otwierającą cykl koncertów. Specjalnie dla Maryli Rodowicz i jej fanów zostało przygotowane ciasto w kształcie gitary. Słodka niespodzianka pojawiła się też na scenie podczas Koncertu Finałowego.

Poczęstunku nie zabrakło również dla festiwalowej publiczności. Dodatkowo w trakcie każdego koncertu na opolskim Festiwalu można było wygrać wakacje w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

fot3

Kalendarz imprez « »