Brazylijska, grecka, włoska i japońska… Tematyczne Noce Basenów przez całe wakacje w Termie BUKOVINA

Gorące latynoskie rytmy oraz pokazy tańca w wykonaniu gwiazd programu „Mam Talent!” i „Got to Dance” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Termy BUKOVINA. Już w sobotę (6 lipca) zapraszamy na Brazylijską Noc Basenów. To pierwsza z cyklu imprez tematycznych, które przez całe wakacje obywać się będą na terenie bukowiańskich basenów termalnych.
Przez cały lipiec i sierpień goście kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa będą mieli okazję poczuć wakacyjny klimat… Brazylii, Grecji, Włoch, Francji, Hiszpanii, a także egzotycznych Indii, Chin i Japonii oraz krajów afrykańskich.

Na tematyczne Noce Basenów w Termie BUKOVINA zapraszamy w każdą sobotę, od godz. 22.00. Już w najbliższy weekend przeniesiemy się do gorącej Brazylii, aby świętować nadejście wakacji i bawić się jak podczas karnawału w Rio de Janeiro. Na wielbicieli latynoskich rytmów czekać będzie nie tylko doskonała muzyka, ale także pokazy oraz lekcje tańca.

Na wodnym parkiecie wystąpi grupa taneczna Samba Art., półfinaliści programu Mam Talent!” oraz uczestnicy Got to Dance” – mówi Krzysztof Kramarz, Dyrektor ds. marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Każdy gość będzie mógł także spróbować swoich sił w tańcu i nauczyć się podstawowych kroków samby, salsy, carmen miranda, axe i afro.

Brazylijska Noc Basenów to pierwsza z cyklu imprez prezentujących kulturę i obyczaje mieszkańców różnych regionów świata. Właściciele bukowiańskiego kompleksu zapraszają na wakacyjną podróż przez trzy kontynenty: Europę, Azję i Afrykę, a wszystko to w jednym miejscu – u podnóża Tatr, w Bukowinie Tatrzańskiej.

image001

Bilety na tematyczne Noc Basenów nabyć można na stronie internetowej: www.termabukowina.pl oraz w kasie Termy w dniu imprezy.

Kalendarz imprez « »