5. urodziny Term BUKOVINA – co 5. osoba wchodzi za 5 zł

W tym roku bukowiański kompleks basenów termalnych obchodzi  swoje 5. urodziny.  Właśnie rozpoczęło się wielkie świętowanie, w ramach którego co piąta osoba, która odwiedzi Termy BUKOVINA do końca czerwca otrzyma bilet za symboliczne 5 złotych
Termy BUKOVINA obchodzić będzie 5-lecie swojego istnienia w grudniu, jednak już teraz w Bukowinie Tatrzańskiej na Gości czekają pierwsze atrakcje związane z urodzinowym świętowaniem. Od piątku (24 maja) do końca czerwca co piąta osoba będzie mogła korzystać z basenów termalnych przez 2,5 godziny za jedyne 5 zł. – Obecna promocja to pierwsza z miłych niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla Gości Termy z okazji jej piątych urodzin – mówi Piotr Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciela kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa. –

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych atrakcjach – dodaje Kuchta. Informacje o szczegółach akcji znajdują się na stronie www.termabukowina.pl. Promocje urodzinowe nie łączą się z innymi promocjami w Termach BUKOVINA.

image001Terma Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej to największy w Polsce kompleks basenów termalnych. W jej skład wchodzi 20 basenów (zewnętrznych i wewnętrznych) rozciągających się na terenie 4 ha, otoczonych lasami i górskimi szczytami. Temperatura wody termalnej w basenach wynosi 30-38°C i umożliwia kąpiele przez cały rok. Z myślą o najmłodszych powstały tu specjalne zjeżdżalnie oraz pływalnie. Na terenie Term Bukovina można korzystać z 8 rodzajów saun – w tym rzymskiej, kwiatowej, góralskiej, na podczerwień, a także niespotykanej w Polsce sauny śródziemnomorskiej.

Bukowiańska woda termalna jest krystalicznie czysta, a dzięki niespotykanemu nigdzie indziej składowi mikroelementów i pierwiastków pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Kalendarz imprez « »