5. urodziny Termy BUKOVINA

Koncert zespołu Enej, pokaz sztucznych ogni, Urodzinowa Noc Basenów, występ "brazylijskiej" grupy Samba Art, konkursy i zawody dla całej rodziny - to tylko część z atrakcji, które z okazji 5. urodzin dla swoich Gości przygotowały Termy BUKOVINA.

W weekend, 6-8 grudnia 2013, wszyscy miłośnicy termalnego szaleństwa powinni zarezerwować czas na wspólne świętowanie jubileuszu z największym kompleksem basenów termalnych w Polsce. Termy BUKOVINA gwarantują świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Termy BUKOVINA, czyli największy w Polsce kompleks z 20 basenami termalnymi, obchodzą w tym roku swoje 5. urodziny. Z tej okazji dla wszystkich Gości przygotowały ogrom atrakcji i niespodzianek. Największą z nich jest z pewnością sobotni koncert zespołu Enej, który wystąpi na Termach - to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Przed koncertem publiczność rozgrzeje grupa "Samba Art", która zaprezentuje m.in. niezwykłą sambę rodem z Brazylii.

 Zaraz po koncercie, o godzinie 21:00, rozpocznie się niezwykły pokaz sztucznych ogni, a wszyscy Goście będą mogli wspólnie zdmuchnąć świeczki na urodzinowym torcie Termy BUKOVINA. Tego dnia świętowanie Urodzinowej Nocy Basenów zakończy się po północy.

 Nie mniej atrakcji czekać będzie na Termach BUKOVINA w piątek i niedzielę. 6 grudnia odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który dla wszystkich najmłodszych Gości będzie miał upominki. Z kolei niedziela to wiele animacji, konkursów i termalnych zawodów dla całej rodziny. Od godziny 12:00 do późnego wieczora Termy Bukovina zapewnią dobrą zabawę i dużo uśmiechu.

W urodzinowy weekend na Termy BUKOVINA obowiązują specjalne ceny:


6.12 (piątek) - dzieci do lat 13-tu wejście na cały dzień za 1 zł

7.12 (sobota) - bilet od godz. 17:00 dla dzieci do lat 13-tu kosztuje 19 zł, dla dorosłych 39 zł - cena za NOC BASENÓW!!!

 

Informacje pochodzą ze strony www.hotelbukovina.pl.