Andrzejkowa Szalona Noc Basenów w Termach BUKOVINA

Terma BUKOVINA zaprasza na wyjątkową i szaloną Andrzejkową Noc Basenów! Gwiazdą wieczoru będzie Sebastian Świerczyński – uczestnik V. edycji programu „Mam talent !"

30 listopada o godz. 22:00 w Terma BUKOVINA odbędzie się Andrzejkowa Noc Basenów, podczas której będziemy bawić się w rytm znanych i lubianych hitów muzycznych. Wieczór uświetni swoim występem Sebastian Świerczyński, znany z obecnej edycji popularnego programu „Mam talent!”.

Jego powalające i pełne humoru show „Faces of dance” sprawi, że będą się z nami bawić m.in. Borys Szyc, Kuba Wojewódzki czy Krzysztof Ibisz! Jak zwykle podczas Nocy Basenów gwarantujemy dobrą atmosferę oraz wybuchową mieszankę tańca.

– To będzie wyjątkowe show! Co roku staramy się zapewnić naszym gościom wspaniałą zabawę i nie inaczej będzie tym razem. Występ Pana Sebastiana to gwarancja udanego wieczoru, czegoś takiego jeszcze w Terma BUKOVINA nie było – przyznaje Krzysztof Kramarz, Dyrektor ds. marketingu bukowiańskiego kompleksu. – Gorąco zachęcam wszystkich, którzy zamierzają spędzić andrzejkowy wieczór na Podhalu, do zabawy w Terma BUKOVINA – kończy.

Specjalna niespodzianka czeka natomiast na wszystkich Solenizantów – Andrzejów: po okazaniu dowodu tożsamości za bilet wstępu na imprezę zapłacą symboliczne 5 zł!

Andrzejkowa Noc Basenów w Terma BUKOVINA rozpocznie się o 22:00 i potrwa do 00:30. Bilety do nabycia w kasach obiektu (50 zł) oraz na stroniewww.termabukowina.pl – zakładka „KUP BILET”. Serdecznie zapraszamy!

 

Informacje pochodzą ze strony http://www.hotelbukovina.pl/szalona-andrzejkowa-noc-basenow-w-terma-bukovina-news-all-7803