Zdobądź Markę Tatrzańską

11 października ruszyła kolejna edycja konkursu, którego zwycięzcy będą mogli poszczycić się statuetkami Marki Tatrzańskiej. To wyróżnienie przyznawane jest co roku towarom, osobom, usługom, które reprezentują oraz w znaczny sposób przyczyniają się do promowania regionu Podhala.

Konkurs organizowany jest jako odpowiedź na podróbki, które można nabyć zwłaszcza na Krupówkach. Choć promowane usługi i towary nie należą do najtańszych, to jeśli są wyróżnione statuetką, ich nabywca ma stuprocentową pewność, że pochodzą z regionu Podhala i są związane z tutejszą kulturą i tradycją. Marka Tatrzańska to też wyróżnienie, które podnosi prestiż i rangę zdobywcy.

Walka o laur nie jest łatwa. Startujący w konkursie muszą spełnić wiele surowych wymogów, takich jak kojarzenie się z regionem, bycie przyjaznym środowisku, pozostawanie w ciągłej sprzedaży, podleganie stałej kontroli oraz rozpoznawalność.

Zgłoszenia przyznawania logo MARKA TATRZAŃSKA należy składać do 18 listopada 2013 r. na adres:

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury,

ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane

Rozstrzygnięcie konkursu Marka Tatrzańska i rozdanie nagród laureatom nastąpi 28 listopada o godzinie 19:30 w Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury, ul. Tetmajera 24.