Kalendarz imprez

13.04

Przegląd Palm Wielkanocnych

Bukowina Tatrzańska

Dalej
22.03

Noc Basenów - The Voice of Poland

Termy BUKOVINA przygotowały małą niespodziankę - 22 marca odbędzie się Noc Basenów z uczestnikami popularnego programu muzycznego "The Voice of Poland". Świetna muzyka, wspaniała zabawa, wyjątkowa atmosfera - tego w BUKOVINIE z pewnością nie zabraknie.

Dalej
22.02

Noc Basenów w Terma BUKOVINA

W sobotę 22 lutego na wszystkich Gości Terma BUKOVINA czeka szalona zabawa podczas Nocy Basenów! Początek imprezy o godzinie 22:00.

 

 

 

Dalej
15.02

Walentynkowa Noc Basenów w Terma BUKOVINA

Zapraszamy w sobotę 15 lutego do Terma BUKOVINA na Walentynkową Noc Basenów! Gwiazdą wieczoru będzie Ola Pieczara - uczestniczka I i III edycji programu "The Voice of Poland"!

Dalej
08.02

Noc Basenów

W sobotę 8 lutego na wszystkich Gości Terma BUKOVINA czeka szalona zabawa podczas Nocy Basenów! Początek imprezy o godzinie 22:00.

 

Dalej
07.02

Gotuj z "Top Chef"

Już w piątek 7 lutego gościem BUKOVINA Terma Hotel Spa będzie uczestnik programu "Top Chef" - Robert Świątek! Wraz z naszym Szefem Kuchni - Sylwestrem Lisem, dadzą pokaz swojego kulinarnego kunsztu. 

Dalej
05.02

42. Góralski Karnawał

Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych, Popis Par Tanecznych, Konkurs Tańca Zbójnickiego, Kumoterki.

Dalej
18.01

Noc Basenów z zespołem Eddy & Jony!

Termy BUKOVINA serdecznie zapraszają 18 stycznia na Noc Basenów, podczas której wystąpi kubański duet Eddy & Jony.

Dalej
15.01

Sztuka teatralna „Tato, tato, sprawa się rypła”

Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka, działający przy Spółdzielni Kulturalno-Oświatowej "Dom Ludowy" im. Fr. Ćwiżewicza w Bukowinie Tatrzańskiej serdecznie zaprasza 15 stycznia (środa) 2014r. godz. 20.00 na sztukę teatralną.

Dalej
06.01

V. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży

6 stycznia 2014 roku odbędzie się w Zakopanem (Kino "Sokół") V. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Zimowa bajka w Tatrach".

Dalej
04.01

Noworoczna Noc Basenów

W sobotę 4 stycznia na wszystkich Gości Terma BUKOVINA czeka szalona zabawa podczas Noworocznej Nocy Basenów! Początek imprezy o godzinie 22:00.

 

Dalej
01.01

Sztuka teatralna "Skąpiec"

Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka, działający przy Spółdzielni Kulturalno-Oświatowej “Dom Ludowy” im. Fr. Ćwiżewicza w Bukowinie Tatrzańskiej, serdecznie zaprasza 1 stycznia (środa) 2014r. godz. 20.00 na komedię Moliera w 3 aktach pt. „Skąpiec” w adaptacji Jana Gutta-Mostowego. Miejsca nienumerowane! Bilety dostępne w kasie od godziny 19.00.

Dalej
31.12

Sylwestrowa Noc Basenów w Terma BUKOVINA

Jak co roku, w Terma BUKOVINA nie zabraknie sylwestrowych atrakcji. Bukowiański kompleks w ostatnią noc roku zmieni się w jedyny w Polsce wodny parkiet. To będzie niezwykła noc czterech żywiołów – ognia, wody, powietrza i ziemi!

Dalej
15.12

Lechia Gdańsk w Nowym Targu

Piłkarze Lechii Gdańsk, drużyny polskiej Ekstraaklasy piłkarskiej, zawitają w niedzielę 15 grudnia na Podhale, a konkretnie do Nowego Targu.

Dalej
15.12

Mayday2 w MOK Nowy Targ

Druga odsłona polularnej sztuki Teatry Bagatela zwita na Podhale!

Dalej
06.12

5. urodziny Termy BUKOVINA

Koncert zespołu Enej, pokaz sztucznych ogni, Urodzinowa Noc Basenów, występ "brazylijskiej" grupy Samba Art, konkursy i zawody dla całej rodziny - to tylko część z atrakcji, które z okazji 5. urodzin dla swoich Gości przygotowały Termy BUKOVINA.

Dalej
30.11

Andrzejkowa Szalona Noc Basenów w Termach BUKOVINA

Terma BUKOVINA zaprasza na wyjątkową i szaloną Andrzejkową Noc Basenów! Gwiazdą wieczoru będzie Sebastian Świerczyński – uczestnik V. edycji programu „Mam talent !"

Dalej
24.11

Dziadońcyne Granie

Dziadońcyne Granie (Bukowiańskie Centrum Kultury "Dom Ludowy", Bukowina Tatrzańska)

Dalej
18.11

Zdobądź Markę Tatrzańską

11 października ruszyła kolejna edycja konkursu, którego zwycięzcy będą mogli poszczycić się statuetkami Marki Tatrzańskiej. To wyróżnienie przyznawane jest co roku towarom, osobom, usługom, które reprezentują oraz w znaczny sposób przyczyniają się do promowania regionu Podhala.

Dalej
08.11

Warsztaty taneczne w Nowym Targu

Lubisz jamajskie, gorące rytmy? Taniec jest dla Ciebie sposobem na relaks, odstresowanie, a przede wszystkim - doskonałą zabawą? Weź udział w weekendowych warsztatach tańca w Nowym Targu.

Dalej