Trollandia – park linowy na Gubałówce

Trollandia – park linowy na Gubałówce

Trollandia jest pierwszym parkiem linowym, jaki powstał na Gubałówce. Ulokowano go między dwom stacjami kolejek – torowej PKL oraz krzesełkowej Szymoszkowa.

Niezwykła przygoda na wysokości przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Różnorodne trasy zostały zaprojektowane tak, by nawet osoba o małej sprawności fizycznej była w stanie pokonać trasę.

Na trasie goście znajdą mostki, kładki, pale, siatki, i zjazdy. Największą popularnością cieszy się 50-metrowa tyrolka, z której zjazd kończy się w wypełnionej trocinami wannie. Na trasie czeka również skok tarzana, którym trzeba dostać się na pajęczą sieć stworzoną z siatki.

Oczywiście zabawa w parku odbywa się pod czujnym okiem instruktorów, którzy dbają o odpowiednie przeszkolenie użytkowników. Najpierw każdy z gości otrzymuje profesjonalny sprzęt asekuracyjny, wśród którego znajdują się uprzęże, lonże, kask, karabinki i rolka. Następnie użytkownicy pokonują trzy stacje dolnej treningowej ekspozycji. Jeśli przejdą test – mogą wyruszyć na zawieszoną nad ziemią właściwą trasę na wysokości 5 lub 11 metrów.

Po całym wysiłku warto zregenerować się np. w bukowiańskich Termach. Zapraszamy!

Kalendarz imprez « »