Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej

Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej

To najbardziej znany na Podhalu i w całej Polsce kompleks basenów termalnych. Jest to również największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt. Termy BUKOVINA pełnia nie tylko funkcję rozrywkową. To również znane miejsce uzdrowiskowe  i rehabilitacyjne.

Kompleks stanowi 20 basenów z wodą o temperaturze 30-36°C. Niewątpliwą atrakcją są tu zjeżdżalnie i brodziki dla najmłodszych. Na terenie obiektu znajduje się także 8 saun, w których można porządnie się wygrzać i oczyścić ciało z toksyn.

Na terenie bukowiańskich term można również skorzystać ze strefy spa 7 wellness, oferującej liczne zabiegi odnowy biologicznej. Woda termalna, wykorzystywane w BUKOVINIE jest bogata w ważne dla życia pierwiastki. Dzięki specyficznej mineralizacji odgrywa ważną rolę w zabiegach rehabilitacyjnych. Odwiert wód odbywa się pod stokami Wysokiego Wierchu, około 6 km od Bukowiny Tatrzańskiej.

Kąpiel w zmineralizowanej wodzie termalnej wpływa pozytywnie nie tylko na ciało ale też a kondycję psychiczną i chroni przed chorobami takimi jak Parkinsona, czy Alzheimera. Woda redukuje bóle głowy, leczy bezsenność a poprzez poprawę gospodarki hormonalnej organizmu poprawia przemianę materii.

Pokaz cala mape »

Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska, Polska

www.termabukowina.pl


Kalendarz imprez « »