Park linowy na Gubałówce - jeden z największych parków w Polsce!

Park linowy na Gubałówce - jeden z największych parków w Polsce!

Park linowy "Złota Grań" położony jest na szczycie Gubałówki, 60 m od górnej stacji kolei linowo-terenowej PKL w Zakopanem. Ten jeden z największych w Polsce parków linowych czynny jest przez cały rok, obsługując imprezy integracyjne dla firm, grupy zorganizowane oraz rodziny z dziećmi.

Moc atrakcji  także dla najmłodszych

Skonstruowany z drewnianych słupów, malowniczo usytuowany na wierzchnich zboczach szczytu, posiada aż 105 atrakcji linowych, siedem tras o różnym stopniu trudności oraz 700 m zjazdu na tyrolkach, a także 16 metrowy pal oraz ściankę wspinaczkową. Dzięki specjalnie przygotowanej trasie dla najmłodszych park może stać się placem zabaw dla dzieci.

Paintball i strzelnica

Kiedy znudzi nam się już bieganie po drzewach, zaraz obok parku linowego znajduje się zarówno strzelnica, jak i możliwość zagrania w paintballa. Paintball jest urzeczywistnieniem naszych młodzieńczych marzeń gry w wojnę. To najstarsza na świecie gra strategiczna, przeznaczona dla osób, które lubią rywalizację i mocne wrażenia. Jeżeli natomiast zawsze chciałeś przekonać się jak się strzela z prawdziwej broni palnej, lubisz strzelać lub po prostu szukasz nowego rodzaju rozrywki – wybierz strzelnicę. Nie musisz mieć żadnego pozwolenia, a co więcej, jest to miejsce dostępne dla wszystkich. Możesz przyjść sam, lub w grupie przyjaciół i znajomych, z rodziną, a nawet z dzieckiem.

 
Pokaz cala mape »

Gubałówka 231b,

Zakopane


Kalendarz imprez « »