Podwójny backflip na desce?

Podwójny backflip na desce?

Jak zrobić podwójnego backflipa na desce? Gdzie w Tatrach można poszaleć na "grubej rurze"? Zapraszamy do najlepszej stacji narciarskiej w Małopolsce*, która oferuje doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa – Rodzinnej Stacji Narciarskiej w Bukowinie Tatrzańskiej – RUSIŃ-ski. Znajdziesz tu różnorodne trasy zjazdowe oraz ciekawy snowpark.

Babylift i wyciągi

Stacja Narciarska RUSIŃ-ski dysponuje nie tylko czteroosobową koleją krzesełkową i dwoma wyciągami orczykowymi ale także wyciągiem dla najmłodszych – babylift. Wyciąg szkoleniowy dla początkujących oddzielony jest od głównej trasy, co zwiększa bezpieczeństwo uczących się jeździć na nartach. Stoki są doskonale utrzymane – sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane.

Snowtubing i trasy

Większość tras na Rusińskim Wierchu oznaczonych jest kolorem niebieskim – są to trasy relatywnie łatwe, sprzyjające narciarstwu rodzinnemu. W kompleksie znajdują się także trudniejsze, czerwone odcinki, pozwalające na szybszą jazdę. Dla chętnych udostępniona jest trasa sportowa, tuż obok pozostałych stoków. Znajdziesz tutaj także tor do snowtubingu (zjazdy na oponkach) oraz snowpark.

Snowpark

W snowparku na Rusińskim Wierchu dostępne są następujące przeszkody o różnej skali trudności:

  1. Box 3m up
  2. Box 6m down
  3. Gruba rura 3m
  4. Piknik 4m
  5. Rail 8m down
  6. T-box 3m down
  7. T-box 6m flat-down
  8. T-box 8m down

Czy ktoś z Was skusi do na zrobienie podwójnego backflipa?

*w plebiscycie organizowanym m.in. przez Województwo Małopolskie, Małopolską Organizację Turystyczną i TVP Kraków 2011 i 2012

Kategoria: Stoki i wyciągi

Kalendarz imprez « »