Na nartach do Term, czyli nowy karnet na sport i odnowę biologiczną

Na nartach do Term, czyli nowy karnet na sport i odnowę biologiczną

Aby jak najefektywniej wykorzystać czas spędzony na zimowych wakacjach, należy połączyć atrakcje tzw. białego szaleństwa z innymi dobrodziejstwami gór, takimi jak wody termalne. To właśnie relaks i odnowa biologiczna w termach pozwoli naszemu organizmowi odpowiednio wypocząć po całodniowej jeździe na nartach, przygotować nas na kolejne szaleństwa, pozostawiając organizm zdrowy, świeży i pełen energii.

Karnet

Od 14. stycznia kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa wraz z stacjami narciarskimi Rusiń-ski oraz Olczań-ski, oferować będą całościowy pakiet wejść na bukowińskie Termy i wyciągi narciarskie w przystępnej cenie. W ramach karnetu będzie można spędzić 2,5 godziny na stoku, a później przez taki sam czas wypoczywać, korzystając z kąpieli w wodach termalnych.

Narty

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że narty to najlepszy pomysł na to, aby spędzić zimowy czas w górach. Jak tłumaczy Pan Waldemar Wojtaszek, Prezes SN Rusiń-ski, Ośrodek Rusiń-ski na Rusińskim Wierchu to stacja rodzinna z kolejką krzesełkową i wyciągami orczykami. Szeroki stok zapewnia bezpieczną jazdę, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Z myślą o dzieciach powstał tu również specjalny wyciąg linowy „Kubuś” oraz tor do snowtubingu. To, co wyróżnia Rusiń-ski pośród innych ośrodków jest bardzo dobre usytuowanie, które gwarantuje idealne warunki do uprawiania narciarstwa.

Termy

Po szaleństwie na stoku kąpiel w Termach przyniesie ulgę zmęczonym mięśniom. Bukowiańska woda jest krystalicznie czysta, a dzięki niespotykanemu składowi mikroelementów i pierwiastków kąpiele w niej chronią przed chorobami i pielęgnują nasze ciało. Dzięki nim naładujemy wewnętrzne akumulatory pozytywną energią.

 

Kalendarz imprez « »