Miejsce przyjazne Maluchom

Miejsce przyjazne Maluchom

W Zakopanem startuje właśnie akcja "Miejsce przyjazne Maluchom". Impreza ma na celu promowanie takich klubokawiarni, instytucji, firm i placówek, w których najmłodsi będą mogli poczuć się bezpieczni i docenieni, tam gdzie nie będą oni problemem a ich potrzeby będą respektowane.

Choć akcja startuje już po raz ósmy, to w tym roku po raz pierwszy swoje kandydatury może wysłać również Zakopane. Co ważne, w wydarzeniu nie mogą barć udziału instytucje, ktorych działalność jest związana z opieką nad dziećmi, a więc np. przedszkola i żłobki. Finał zaplanowano na 20 października, kiedy to podczas uroczystej gali zostaną zwyciężcom wręczone certyfikaty "Miejsca przyjaznego Maluchom". 

By kandydatura została wzięta pod uwagę, zgłaszający musi uzasadnić, dlaczego rekomenduje wybrane przez siebie miejsce. Pomysłodawczynią akcji jest Karina Grygierek, mama trójki dzieci.

Przypomnijmy przy tym, że certyfikowanym miejscem, przyjaznym najmłodszym jest Hotel BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Dzieci mogą tu spędzić czas pod opieką profesjonalnych znimatorów, pobawić się w kąciku Malucha i skorzystać ze specjalnej strafy basenów.

Kategoria: Aktualności

Kalendarz imprez « »