Jedyny taki Dzień Kobiet!

Jedyny taki Dzień Kobiet!

Pani Karolina Wyczawska, trzydziestopięcioletnia manager dużej firmy z Trójmiasta, otrzymała od męża voucher na ofertę specjalną VITAL SPA w BUKOVINIE. Jak sama mówi, marzyła tylko o tym, żeby w końcu pooddychać górskim powietrzem, gdyż na co dzień widzi morze, które już jej spowszedniało. W Bukowinie Tatrzańskiej, oprócz pięknych górskich widoków i wyraźnie innego klimatu, urzekło ją drewniane budownictwo, niesamowite Termy oraz bogactwo zabiegów spa.

Kobieta w sercu Tatr

Droga z Trójmiasta do BUKOVINY upłynęła Pani Karolinie bardzo przyjemnie i, jak wspomina, w końcu mieli z mężem chwilę, aby porozmawiać o swoich sprawach i posłuchać w samochodzie swoich ulubionych piosenek. BUKOVINA Terma Hotel Spa znaleźli w uroczej miejscowości Bukowina Tatrzańska, zaledwie kwadrans drogi od Zakopanego. – Hotel jest nie tylko piękny, dużo ładniejszy niż na folderku reklamowym, ale jednocześnie idealnie wtapia się w otoczenie – relacjonuje pani Karolina. – W hotelowym pokoju najbardziej urzekła mnie nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale przede wszystkim ciepły a jednocześnie luksusowy wystrój.  Kropką nad i w dniu przyjazdu była obiadokolacja, na której, oprócz różnorodności kuchni śródziemnomorskiej, panią manager i jej męża najbardziej zaskoczyły pyszne dania regionalne. Wzruszył ją również symboliczny tulipan, którego otrzymała od hotelowej obsługi.

Ajurwedyjskie cuda

W pakiecie VITAL SPA pani Wyczawska, miłośniczka kultury wschodu i medycyny niekonwencjonalnej, znalazła między innymi Ajurvedic Bodywarp – rewitalizujący zabieg na ciało z peelingiem, Vital – Ajurwedyjski masaż ciała oraz Relaksacyjny masaż stóp  z elementami akupresury. – Po zabiegach czułam się doskonale, ale prawdziwe efekty całego pobytu odczułam dopiero po powrocie do domu – pozbyłam się niektórych uciążliwych dolegliwości bólowych, pracuję z jeszcze większą energią i przyjemnością, po prostu – czuję się jak nowonarodzona! Zazwyczaj korzystam tylko z usług swojego sprawdzonego fryzjera, ale skusiłam się także na drobne cięcie i koloryzację w SPA BUKOVINA, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Termy

Dzięki Pakietowi VITAL SPA Państwo Wyczawscy mieli nieograniczony dostęp do basenów termalnych, świata saun, fitness i siłowni. Ponieważ oboje uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, ich ulubioną atrakcją na termach stał się basen wewnętrzy wypływający na zewnątrz budynku. Uspokajający górski widok na piękny las i relaks na specjalnych leżankach w parującym basenie -– to chwile, które zapamiętają na długo. – Na pewno namówię męża i wrócimy do BUKOVINY na dłużej na wiosnę, kiedy stopnieją śniegi i będziemy mogli pospacerować po górach. Poza tym, kusi mnie aby skorzystać z czekoladowych zabiegów odchudzających oraz sauny na podczerwień – podsumowuje swój pobyt Pani Karolina.

Kalendarz imprez « »