Być jak James Bond - pełna emocji jazda skuterem śnieżnym

Być jak James Bond - pełna emocji jazda skuterem śnieżnym

Chciałbyś sunąć po śniegu skuterem z zawrotną prędkością, niczym nieustraszony agent 007? Marzą się Tobie ekstremalne przygody typu off-road, ale w zimowej aurze? Przyjedź w Tatry i skorzystaj z jazdy na skuterze śnieżnym. Nie potrzebujesz do tego specjalnych umiejętności – taka atrakcja dostępna jest dla każdego.

Licencja na zjeżdżanie

Aby korzystać w Tatrach z podnoszących adrenalinę dyscyplin, takich jak jazda na skuterach, paralotnictwo czy ski-touring, nie trzeba posiadać specjalnych pozwoleń ani świetnej kondycji fizycznej. Sporty ekstremalne uprawiać może każdy, kto chce w szczególnie ekscytujący sposób urozmaicić swój górski pobyt. Wypożyczalnie skuterów wraz z doradztwem profesjonalnych instruktorów znajdziesz w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem. Jest to szczególnie dobra opcja zabawy dla większych, zorganizowanych grup, które mogą skorzystać z trzygodzinnych wypraw na skuterach lub ich tańszych “ceperskich” wersji.

Zróżnicowane trasy z pięknymi widokami na Tatry

Wyprawa w góry na skuterach śnieżnych to świetna okazja do podziwiania pięknej panoramy Tatr. Wycieczki prowadzą zazwyczaj przez pola i lasy Pogórza Gubałowskiego – na Gubałówkę oraz przez Dolinę Chochołowską. W połowie trzygodzinnego eventu na polanie rozpalane jest ognisko, podczas którego uczestnicy pieką kiełbaski i popijają gorącą herbatę. Można również wybrać opcję nocną, która zachwyci cię groźnym urokiem zimowego lasu i rozgwieżdżonym niebem.

Odpoczywaj jak kierowca rajdowy

Po wycieczce na skuterach warto będzie się zregenerować i rozluźnić obolałe mięśnie. Zarówno w Bukowinie, jak i w Zakopanem, znajdziesz dobre, regionalne restauracje, które rozgrzeją Cię wykwintnymi daniami i dobrze dobranymi winami. Wieczorem, warto będzie wybrać się na masaż wodny w pobliskich termach w Terma Bukovina, który stanowi idealne zakończenie ekstremalnego, pełnego atrakcji dnia.

 

Kalendarz imprez « »