17 maja - Noc Basenów w klimacie robot dance!

17 maja - Noc Basenów w klimacie robot dance!

W sobotę 17 maja odbędzie się kolejna Noc Basenów w Terma BUKOVINA. Zapraszamy do trochę innej rzeczywistości -  będzie królował robot dance!

Gwiazdą wieczoru 17 maja będzie Kamil Szpejenkowski - mistrz robot dance i finalista III. edycji popularnego show tanecznego "Got to dance - Tylko taniec". Kamil rozpoczął swoją przygodę z tańcem w 2008 roku, zainspirowany tańcem Michaela Jacksona. Zaczynał właśnie od tańca króla popu, a następnie przeszedł na popping, głównie jego botoniczne techniki jakimi są : Roboting, Gliding, Waving, SlowMo, Animation, Strobing, Vibrating, Tutting, Crazylegs.

- Jackson twierdził, że tancerz powinien być utożsamieniem muzyki, powinien być każdym jego dźwiękiem - mówi Kamil Szpejenkowski. - Preferuję gatunek muzyki elektronicznej zwany DUBSTEP, który tworzą dziesiątki różnych progresujących dźwięków, do których właśnie tańczę. To ciągnie za sobą niesamowity efekt, na którym najbardziej mi zależy, aby móc przenieść ludzi choć na chwilę do nieco innej rzeczywistości… - kończy tancerz.

Kamil Szpejenkowski pokaże swoje niesamowite umiejętności taneczne w sobotę 17 maja w Terma BUKOVINA, na największym wodnym parkiecie w Polsce! Towarzyszył mu będzie jego przyjaciel Adam Bobik. Duet jest niesamowity, więc musicie być z nami tego wieczoru. Impreza rozpoczyna się o godz. 22:00 i trwa do 00:30. Bilety w cenie 40 zł można nabyć na stronie www.termabukowina.pl – zakładka "KUP BILET", lub bezpośrednio w kasie obiektu.

Kategoria: Atrakcje dla rodzin

Kalendarz imprez « »