Miłośnicy Nocy Basenów - łączcie się!

Miłośnicy Nocy Basenów - łączcie się!

Noc Basenów w Terma BUKOVINA powraca w nowym wydaniu! Już 3 maja odbędzie się kolejna impreza z tego cyklu, której motywem przewodnim będą… lata 80-te.

Noc Basenów to cykliczna impreza, który odbywa się w bukowiańskim kompleksie w soboty. Nie inaczej będzie tym razem - w sobotę 3 maja Terma BUKOVINA po raz kolejny zamieni się w największy wodny parkiet w kraju!

Motywem przewodnim imprezy będą lata 80-te. Królować będą muzyczne hity z tego okresu, a zaśpiewa je dla Państwa na żywo Ola Pieczara - uczestniczka I i III. edycji popularnego show muzycznego – "The Voice of Poland". Za konsoletą ponownie stanie niezrównany DJ Big Freak, który sprawi, że przeniesiecie się na prywatkę, jakiej nie przeżył nikt…

Mamy też dla Was małą zabawę: wystylizujcie się w klimacie lat 80-tych i weźcie udział w zabawie na najlepsze przebranie - do wygrania podwójne zaproszenia do Terma BUKOVINA!

Serdecznie zapraszamy 3 maja do bukowiańskiego kompleksu termalnego na Noc Basenów w stylu lat 80-tych – zaczynamy jak zwykle o 22:00 i bawimy się do 00:30. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie obiektu oraz online.

 

źródło: inf. pras./BUKOVINA

Kategoria: Aktualności

Kalendarz imprez « »