A po świętach… na termy!

A po świętach… na termy!

Święta to czas spotkań z rodziną przy wigilijnym stole, który zazwyczaj ugina się od pysznych smakołyków. Po trzech dniach ucztowania za stołem czujemy się… zmęczeni i ociężali. Jak sobie z tym poradzić?

Jednym ze sposobów jest wizyta w kompleksie basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Aby jednak nie pluskać się w basenach i wygrzewać w saunach, Terma BUKOVINA serwuje swoim gościom aqua aerobik! Takie zajęcia idealnie nadają się do tego, by poradzić sobie sprawnie ze świątecznym "balastem".

- Trening w wodach termalnych to świetny sposób, by poradzić sobie z tym, co zjedliśmy w święta - mówi Renata Wilczek, instruktor aqua aerobik w Terma BUKOVINA. - Wystarczy, że poćwiczymy godzinkę, a możemy wówczas spalić nawet 600 kalorii - dodaje.

- Aqua aerobik to dobry sposób na poprawę krążenia po świątecznym lenistwie. W termach panuje temperatura 38 °C, więc nasi goście ćwicząc w basenach utrzymują stałą temperaturę ciała i mogą z większą dokładnością i starannością wykonać ćwiczenia - tłumaczy instruktorka. - To nie tylko walka z kaloriami, ale przede wszystkim rozrywka i zabawa dla całych rodzin. Lubię patrzeć, jak dzieciaki z mamą lub tatą wykonują sumiennie ćwiczenia. Zapraszam na zajęcia - kończy Pani Renata.

Kalendarz imprez « »