Remonty i renowacje, ale wrzątek wciąż dostępny

Remonty i renowacje, ale wrzątek wciąż dostępny

Tatrzańskie schroniska, zawsze otwarte na przyjmowanie gości i udzielanie noclegów strudzonym wędrowcom też kiedyś muszą przejść renowację. Nie można tego zrobić w sezonie letnim, gdyż wówczas przypada szczyt turystyczny i łatwo wyobrazić sobie zawiedzione miny tych, którzy zastaliby zamknięte drzwi.

Tym razem jednak przez najbliższe kilka dni zamknięte będą aż 3 popularne schroniska tatrzańskie po polskiej stronie. Turyści nie będą więc mogli skorzystać z usług obiektów na Hali Ornak, Hali Kondratowej, czy też Hotelu Górskiego na Kalatówkach.

Dlaczego? Generalny remont zaplecza gastronomicznego oraz pokoi przeprowadzany jest na Hali Kondratowej. Samo malowanie pokoi, ale przy dostępności części gastronomicznej odbywa się natomiast na Hali Ornak. Tu schronisko nie będzie czynne aż do 5 grudnia. Natomiast do 25 listopada nie będzie można wypocząć w Hotelu Górskim na Kalatówkach, gdzie odbywa się remont generalny.
Na szczęście – wszystkie te miejsca udzielają turystom wrzątku.
W każdym razie można się spodziewać, że sezon zimowy przywita tatrzańskich gości zupełnie nową odsłoną schronisk. Obiecujemy sprawdzić, co się w nich zmieni.

Kategoria: Schroniska

Kalendarz imprez « »