Sylwester w termach pod Tatrami

Sylwester w termach pod Tatrami

Dużymi krokami zbliża się koniec roku, w więc czas na przegląd ofert sylwestrowych pod Tatrami.  Nie chodzi nam jednak o standardowe bale sylwestrowe, ale spędzenie ostatniej nocy roku w… basenach termalnych! Oto co obiekty na Podhalu przygotowały dla swoich gości na tę wyjątkową noc!

Terma BUKOVINA

Jak co roku, w Terma BUKOVINA nie zabraknie atrakcji. Bukowiański kompleks w ostatnią noc roku zmieni się w jedyny w Polsce wodny parkiet. To będzie niezwykła noc czterech żywiołów – ognia, wody, powietrza i ziemi! Oprawę artystyczną zapewnia grupa „Enigma-Art”, która zaprezentuje m.in. taniec z szarfą i ogniem, a także zapierające dech w piersiach pokazy akrobatów i atletów.

Ukoronowaniem sylwestrowej zabawy będzie niezapomniany, pełen pozytywnej energii koncert DJ’a Hugo, połączony z niepowtarzalną teledyskową nocą przebojów. Będzie coś dla oka, coś dla ucha, nie zabraknie również smakołyków dla podniebienia. W sylwestrowym menu znajdziemy m.in. udko z kaczki marynowane w jabłkach, soczewicę z boczkiem i topinamburem, czy krem z brokuł z grzankami i pestkami dyni. Na deser możemy skosztować  np. rafaello  karmelowe, do tego welcome-drink w postaci ponczu oraz kieliszek szampana o północy. Wszystkie dania zostaną przygotowane przez szefa kuchni BUKOVINA Terma Hotel Spa – Sylwestra Lisa, uczestnika pierwszej polskiej edycji kulinarnego show „Top Chef”.

Przypomnijmy, że w minionym roku, imprezę sylwestrową w Terma BUKOVINA swoim występem uświetniła finalistka popularnego programu „Mam talent” – Anna Filipowska, która wykonała zmysłowy taniec na szarfach w powietrzu, oraz widowiskowy waterbowl – taniec w wodnej kuli. Wówczas w zabawie sylwestrowej wzięło udział prawie 1000 osób!

Dzieci będą mogły w pełni korzystać z atrakcji znajdujących się w strefie dziecięcej: zostawnica z drabinką wspinaczkową, wartko ruła, mocydełko, czy bystry potok sprawią, że nikt z najmłodszych nie będzie mógł się nudzić.

- Zarówno rok temu, jak i obecnie, sylwestrowa noc w Terma BUKOVINA będzie dla wszystkich gości niezapomnianą imprezą. Moc atrakcji, jakie przygotowaliśmy na 2013 rok sprawią, że trudno będzie oderwać wzrok od wydarzeń na scenie… i nie tylko! Będzie się działo w powietrzu, w wodzie i na ziemi. O północy na kompleksem niebo rozjaśni się efektownym pokazem sztucznych ogni.  Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo miejsca na spędzenie sylwestra, zapraszamy do nas. Terma BUKOVINA to najgorętszy adres na Podhalu – mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu i PR bukowiańskiego kompleksu.

Bilety w cenie 160 zł (dorośli) oraz 110 zł (dzieci do lat 13-stu) do nabycia na terenie obiektu oraz na stronie internetowej www.termabukowina.pl (zakładka „KUP BILET”).

 

Aqua Park Zakopane

Zakopiański Aqua Park nie przygotował specjalnej sylwestrowej oferty dla swoich gości, ale w zamian proponuje coś innego: relaks w basenach przed wyruszeniem na sylwestrowy bal. W ostatni dzień roku na gości czekać będzie mnóstwo atrakcji do godziny 19:00, tak aby w pełni wypoczęci i z siłami witalnymi wyruszyć na całonocne zabawy taneczne. Na najmłodszych czeka m.in. brodzik Wodnisie oraz dwie duże zjeżdżalnie.

- Przygotowaliśmy na ten wieczór specjalny program. Godzina czy dwie spędzone w basenie pozwolą „naładować akumulatory” przed całonocnym szaleństwem – przyznaje Janusz Tarnowski, prezes Zarządu Polskie Tatry S.A.

 

Termy Szaflary

W kompleksie w Szaflarach na wszystkich, którzy nie lubią zamieszania związanego z sylwestrową nocą, czeka spokój i relaks. Nie będzie pokazów pirotechnicznych, występów artystycznych, ani głośnej muzyki. Hydromasaże, leżanki, gejzery, jeżyki i bicze wodne, łaźnie parowe – to właśnie znajdą w Szaflarach przybywający w sylwestra goście.

 

Terma Białka

Goście, którzy wybierają się na sylwestra do Termy Białka, mogą spędzić ostatnią noc roku… „w gaciach” lub bez. Impreza „w gaciach” będzie się odbywać na terenie basenów w Strefie Cichej i Głośnej, gdzie obowiązywać będą stroje kąpielowe. Ta oferta sylwestrowa skierowana jest również dla rodzin z dziećmi.

Kto jednak chce się bawić „bez gaci”, do jego dyspozycji będzie oddane Saunarium. Wiadomo, jak bez gaci, to w stroju Adama i Ewy… Królować będą latynoskie rytmy salsy i rumby, o północy na niebie pojawią się fajerwerki.

Szczegóły na www.termabialka.pl .

 

Termy Chochołów

Ten obiekt jeszcze jest w budowie, ale jak zapewniają właściciele, ma zostać oddany do użytku gości pod koniec 2014 roku. Jeśli więc ktoś planuje pobyt na sylwestra za rok, do wówczas dopiero będzie mógł brać obiekt w Chochołowie pod uwagę.

Jak przebiegają prace oraz bieżące informacje można znaleźć pod adresem www.termy-chocholow.pl.

Kategoria: Aktualności

Kalendarz imprez « »